Kody do Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Nintendo Switch (SWITCH):

Od 5 kwietnia 2018 zaczęły się pojawiać aktualizacje Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, które pozwalają wprowadzić kod, aby obejrzeć nowy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Aby wyświetlić ten zwiastun, przejdź do menu głównego wszystkich trzech gier Crash i przewiń do sekcji Crash Bandicoot 3: Warped.
W tej sekcji naciśnij Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, a zwiastun się uruchomi.

Crash Bandicoot:

Bonusowe zakończenie:

Po rozbiciu wszystkich skrzynek w każdej misji wróć na poziom Great Hall i wskocz na pływający kamień, zobaczysz wszystkich bossów których pokonałeś.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back:

Więcej niż 99 żyć:

Rozpocznij poziom z 99 życiami. Następnie zniszcz skrzynkę z życiem/zbierz 100 owoców wumpa i gdy symbol Crasha pojawi się w górnej części ekranu i zacznie przesuwać się w stronę liczby zebranych przez ciebie żyć, włącz menu pauzy i przenieś się do pokoju z teleportami. Powinieneś mieć teraz 100 żyć. Możesz powtarzać tę sztuczkę do woli.

Więcej czasu:

W poziomach, w których musisz ścigać się z uciekającym czasem, przedostań się na dodatkowy poziom. W nim celowo daj się zabić. Kiedy się odrodzisz, zegar zostanie zresetowany. Co więcej, będzie wskazywał więcej czasu niż na początku.

Crash Bandicoot 3: Warped:

Eggipus Rex – ukryty poziom:

Rozpocznij planszę Dino Might i wybierz ścieżkę żółtego klejnotu. Gdy rozpocznie się pościg, pozwól drugiemu pterodaktylowi na atak. Zamiast zadać obrażenia zabierze cię on do ukrytego poziomu.

Ukryty poziom Hot Coco:

W świecie 14 (Road Crash ) podczas wyścigu trzymaj się lewej strony ekranu. W pewnym momencie powinien pojawić się żółty znak z głową obcego. Uderz w niego, a przeniesiesz się do ukrytego poziomu.

Motocykle z przyspieszeniem:
Przed startem dowolnego poziomu, w którym jeździsz na motorze, poczekaj aż zapali się drugie czerwone światło. Następnie przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za skok. Twój pojazd stanie na jednym kole i po starcie zyska dodatkowe przyspieszenie.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn