UWAGA! Kody.org.pl używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym.

Kody do Batman: Arkham City - Harley Quinn's Revenge PlayStation 3 (PS3):

TRYB DUŻYCH GŁÓW: 

W celu odblokowania trybu dużych głów przytrzymaj przyciski L1+R1 i następnie wykonaj dziesięć pełnych obrotów prawą gałką analogową (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Ponowne wykonanie tych samych czynności przywróci stan początkowy. 

ZMIANA SKÓREK: 

W celu zapewnienia sobie możliwości swobodnej zamiany skórek postaci rozpocznij od wybrania jednego z zapisanych stanów gry, a następnie będąc w dalszym ciągu w menu głównym wciskaj: Lewo, Lewo, Dół, Dół, Lewo, Lewo, Prawo, Góra, Góra, Dół. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego przystąp do zabawy, mogąc do woli wybierać między skórkami w trybie fabularnym gry.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn