UWAGA! Kody.org.pl używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym.

Data premiery 21.10.2016Civilization VI

Tryb gry: single / multiplayer

Minimalne wymagania:

System Windows 7/8.1/10 64-bit

Procesor Intel Core i3 3.5 GHz/AMD Phenom II 2.6 GHz

Karta graficzna 1 GB GeForce GTX 450/Radeon HD 5570

Pamięć 4 GB RAM

12 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Kody do Sid Meier's Civilization VI:

ODKRYCIE CAŁEJ MAPY:

1. Znajdź folder z zainstalowaną grą, np:

Documents/My Games/Sid Meier’s Civilization VI

2. Otwórz notatnikiem plik config.ini

3. Znajdź linie DebugPanel = o i zmień na DebugPanel = 1

4. Zapisz plik

5. Możesz już uruchomić grę. Wciśnięcie klawisza tyldy (~) doprowadzi do wyświetlenia na ekranie panelu debug. Wybierz opcję o nazwie Reveal Map, dzięki czemu odsłonięta zostanie cała mapa. Możesz oczywiście dokonywać też modyfikacji innych ustawień, przy czym należy mieć na uwadze to, iż może to doprowadzić do pojawienia się różnorakich błędów, a nawet do zawieszenia się gry.

Wersja 2:

Wejdź do katalogu z zainstalowaną grą i skopiuj plik „AppOptions.txt” do osobnego folderu. W oryginale znajdź sekcje Debug i odszukaj linię „EnableDebugMenu 0”. Zmień „0” na „1” i zapisz plik. Uruchom grę i wciśnij ~, by otrzymać dostęp do konsoli.

Łatwa wygrana na poziomie trudności Deity:

Wybierz cywilizację i utwórz grę, zaznaczając tylko jedną opcje – Score Victory. Zmień limit tur na 1, załaduj grę i wybierz opcję Found City, a następnie zakończ turę, gdy tylko stanie się ona dostępna. W ten sposób wygrasz spotkanie.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn